Рейтинг: хостинг для Joomla

Вибір хостингу - важлива подія у житті кожного сайту. Нас сайт допоможе вам вибрати хостинг для сайту.

Рейтинг Хостингу:

Хостинг Провайдер
Ціна від Опис Деталі

uahostinguahosting.com.ua
90.00 грн Працює на ринку з 2006 року, надійні сервери розміщуються в Німеччині та на Україні. Доступна підтримка на українській мові. інформація про UAhosting

freehostfreehost.com.ua
118.50 грн Хостинг засновано у 2002 році, розміщення сайту на серверах в Україні. інформація про UAhosting

ukraineukraine.com.ua
90.00 грн До 2008 року хостинг називався deltahosting, у 2008 змінив назву на "hosting ukraine". Власне ПЗ для роботи на хостингу. інформація про UAhosting

mirohostmirohost.net
560.00 грн Вважається найкрутішим хостингом на Україні.
Можливо, найкрутіший бо найдорожчий.
інформація про UAhosting

hostproHostPro.ua
432.00 грн Претендує на звання "кращий" хостинг.
Проте це звання "видане" хостингом собі самостійно.
інформація про UAhosting

uhuh.ua
396.00 грн Називає себе "кращий" хостинг.
Цей хостинг принаймні появнює, чому так вважає.
інформація про UAhosting

 

Тут ви знайдете інформацію про хостинг, на якому Джумла і інші популярні CMS працюють коректно і без помилок. Цей сайт розміщено у хостинг-провайдера http://uahosting.com.ua - Joomla тут працює без жодних помилок. Все ставиться коректно, нема проблем з правами і т.п. Крім того для мене важливою є підтримка на українській мові, що з мого досвіду є тільки у uahosting.com.ua. Тому цей хостер перший у рейтингу. Решта хостерів у рейтингу вказані у порядку аналізу працездатності Joomla та співвідношення ціна/ресурси. Будьте вільні у виборі хостинг-провайдера та пам'ятайте: не варто терпіти муки, якщо якийсь хостинг не влаштовує, і не бійтесь перенесення сайту - якщо не вмієте це робити, попросіть хостера перенести сайт зі старого хостингу, більшість хостерів це роблять безкоштовно і швидко.

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

План на наступний рік включає в себе: розвиток платформи Joomla та підтримку випущених раніше версій (мається на увазі версія 1.5.х, технічне обслуговування та інформування користувачів.

Розвиток платформи Joomla

У 2012 році побачать світ нові версії фреймворку Joomla. Також будуть на рівні розробників обговорюватись та розглядатись нові пропозиції з вдосконалення та покращення платформи Joomla. Пропозиції та ідеї планується брати з ресурсу «Joomla Idea Pool» та інших.

Розвиток Joomla CMS

Нові версії Joomla повинні з'являтись відповідно до даного графіка:

    Версія Joomla 2.5: орієнтовно 10 січня 2012;
    Версія Joomla 3.0: орієнтовно 10 липня 2012;
    Версія Joomla 3.1: орієнтовно 10 січня 2013.

Релізи оновлень для поточної довгострокової версії та короткострокових версій

Оновлення для різних версій програми будуть виходити при необхідності. Про підтримку для довгострокових версій після іх закриття та виходу зі статусу довгострокових заявлено, що підтримка буде тривати ще 3 місяці. Для короткострокових версій підтримка буде ще коротшою - впродовж 1 місяця після їх закриття.

Інформування та просування Joomla

Розробники Joomla бажають охопити «технічну» аудиторію за межами спільноти Joomla — це дало б поштовх для появи нових ідей щодо розвитку. Тому планується регулярне проведення різних конференцій та заходів.

Приєднуйся до спільноти Joomla

Для досягнення плану розвитку Joomla потрібні добровольці-програмісти, автори для написання документації і перекладачі. Кожен бажаючий може долучитися до розробників або у міжнародному форматі, або у локальному форматі у своїй країні.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...