Рейтинг: хостинг для Joomla

Вибір хостингу - важлива подія у житті кожного сайту. Нас сайт допоможе вам вибрати хостинг для сайту.

Рейтинг Хостингу:

Хостинг Провайдер
Ціна від Опис Деталі

uahostinguahosting.com.ua
90.00 грн Працює на ринку з 2006 року, надійні сервери розміщуються в Німеччині та на Україні. Доступна підтримка на українській мові. інформація про UAhosting

freehostfreehost.com.ua
118.50 грн Хостинг засновано у 2002 році, розміщення сайту на серверах в Україні. інформація про UAhosting

ukraineukraine.com.ua
90.00 грн До 2008 року хостинг називався deltahosting, у 2008 змінив назву на "hosting ukraine". Власне ПЗ для роботи на хостингу. інформація про UAhosting

mirohostmirohost.net
560.00 грн Вважається найкрутішим хостингом на Україні.
Можливо, найкрутіший бо найдорожчий.
інформація про UAhosting

hostproHostPro.ua
432.00 грн Претендує на звання "кращий" хостинг.
Проте це звання "видане" хостингом собі самостійно.
інформація про UAhosting

uhuh.ua
396.00 грн Називає себе "кращий" хостинг.
Цей хостинг принаймні появнює, чому так вважає.
інформація про UAhosting

 

Тут ви знайдете інформацію про хостинг, на якому Джумла і інші популярні CMS працюють коректно і без помилок. Цей сайт розміщено у хостинг-провайдера http://uahosting.com.ua - Joomla тут працює без жодних помилок. Все ставиться коректно, нема проблем з правами і т.п. Крім того для мене важливою є підтримка на українській мові, що з мого досвіду є тільки у uahosting.com.ua. Тому цей хостер перший у рейтингу. Решта хостерів у рейтингу вказані у порядку аналізу працездатності Joomla та співвідношення ціна/ресурси. Будьте вільні у виборі хостинг-провайдера та пам'ятайте: не варто терпіти муки, якщо якийсь хостинг не влаштовує, і не бійтесь перенесення сайту - якщо не вмієте це робити, попросіть хостера перенести сайт зі старого хостингу, більшість хостерів це роблять безкоштовно і швидко.

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Оновлення платформи Joomla

У оновленій платформі Joomla буде додано значно більшу кількість можливостей для роботи сторонніх розширень. Наприклад, JImage - новий клас для роботи з зображеннями та ще один клас для генерації таблиць JGrid, а ще обіцяють нову версію MooTools.

Інтелектуальний пошук

Joomla 2.5 буде мати новий механізм пошукову, що працюватиме за принципом індексації сайту. Простішими словами - у окремій базі даних (або в таблиці існуючої бази даних) будуть створюватися індекси. Це повинно забезпечити швидкий пошук по сайту.

Самі результати пошуку будуть створюватися динамічно і інформація, що буде показуватись користувачеві, буде залежати від змісту пошуку і частоти вводу в пошук певних слів. Зміст сайту, який буде найбільше підходити, вказуватиметься зверху результатів пошуку. Також можна буде налаштувати персональні фільтри, які забезпечать контекстний пошуку по окремих сторінках чи частинах сайту.

Joomla 2.5 буде працювати з різними базами даних

Нову систему стане можливим запускати на MySQL та Microsoft SQL Server. Також повинна з'явитись підтримка для PostgreSQL та Oracle.

Автономний режим сайту

В процесі встановлення Joomla 2.5 можна в налаштуваннях задати чи сайт доступний для відвідувачів, чи буде працювати в автономному режимі.

При виборі автономного режиму під час встановлення, встановлений новий сайт буде відключено і на кожній сторінці буде виводитись повідомлення, текст якого можна змінити зі стандартного на будь-який інший від час встановлення, а після встановлення - в загальних налаштуваннях адміністративної частини.

CAPTCHA

CAPTCHA у Joomla 2.5 буде використовує сервіс ReCaptcha, який є безкоштовним. CAPTCHA буде показуватись на сторінці реєстрації нового користувача. Також можна буде встановити і сторонні розширення для CAPTCHA.

Підтримка додаткових полів

В компоненті змісту з'явилось 6 нових полів: 3 для зображення і 3 для посилань. Тепер можна буде додати зображення для анонсу або повного тексту в статті, а також додавати додаткові посилання до статей.

Мова

Багатомовність почне працювати краще. Буде введено перевизначення для мовних констант.

Замітки користувача

З'явився новий функціонал у Менеджері користувачів. Один користувач може прикріпити замітку для інших користувачів, а також призначити відстеження замітки відносно певної дати. Різні замітки можна розмістити у різних категоріях.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...