Якою буде Joomla у 2012 році

План на наступний рік включає в себе: розвиток платформи Joomla та підтримку випущених раніше версій (мається на увазі версія 1.5.х, технічне обслуговування та інформування користувачів.

Розвиток платформи Joomla

У 2012 році побачать світ нові версії фреймворку Joomla. Також будуть на рівні розробників обговорюватись та розглядатись нові пропозиції з вдосконалення та покращення платформи Joomla. Пропозиції та ідеї планується брати з ресурсу «Joomla Idea Pool» та інших.

Розвиток Joomla CMS

Нові версії Joomla повинні з'являтись відповідно до даного графіка:

    Версія Joomla 2.5: орієнтовно 10 січня 2012;
    Версія Joomla 3.0: орієнтовно 10 липня 2012;
    Версія Joomla 3.1: орієнтовно 10 січня 2013.

Релізи оновлень для поточної довгострокової версії та короткострокових версій

Оновлення для різних версій програми будуть виходити при необхідності. Про підтримку для довгострокових версій після іх закриття та виходу зі статусу довгострокових заявлено, що підтримка буде тривати ще 3 місяці. Для короткострокових версій підтримка буде ще коротшою - впродовж 1 місяця після їх закриття.

Інформування та просування Joomla

Розробники Joomla бажають охопити «технічну» аудиторію за межами спільноти Joomla — це дало б поштовх для появи нових ідей щодо розвитку. Тому планується регулярне проведення різних конференцій та заходів.

Приєднуйся до спільноти Joomla

Для досягнення плану розвитку Joomla потрібні добровольці-програмісти, автори для написання документації і перекладачі. Кожен бажаючий може долучитися до розробників або у міжнародному форматі, або у локальному форматі у своїй країні.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...