Joomla 2.5 — якою вона буде?

Оновлення платформи Joomla

У оновленій платформі Joomla буде додано значно більшу кількість можливостей для роботи сторонніх розширень. Наприклад, JImage - новий клас для роботи з зображеннями та ще один клас для генерації таблиць JGrid, а ще обіцяють нову версію MooTools.

Інтелектуальний пошук

Joomla 2.5 буде мати новий механізм пошукову, що працюватиме за принципом індексації сайту. Простішими словами - у окремій базі даних (або в таблиці існуючої бази даних) будуть створюватися індекси. Це повинно забезпечити швидкий пошук по сайту.

Самі результати пошуку будуть створюватися динамічно і інформація, що буде показуватись користувачеві, буде залежати від змісту пошуку і частоти вводу в пошук певних слів. Зміст сайту, який буде найбільше підходити, вказуватиметься зверху результатів пошуку. Також можна буде налаштувати персональні фільтри, які забезпечать контекстний пошуку по окремих сторінках чи частинах сайту.

Joomla 2.5 буде працювати з різними базами даних

Нову систему стане можливим запускати на MySQL та Microsoft SQL Server. Також повинна з'явитись підтримка для PostgreSQL та Oracle.

Автономний режим сайту

В процесі встановлення Joomla 2.5 можна в налаштуваннях задати чи сайт доступний для відвідувачів, чи буде працювати в автономному режимі.

При виборі автономного режиму під час встановлення, встановлений новий сайт буде відключено і на кожній сторінці буде виводитись повідомлення, текст якого можна змінити зі стандартного на будь-який інший від час встановлення, а після встановлення - в загальних налаштуваннях адміністративної частини.

CAPTCHA

CAPTCHA у Joomla 2.5 буде використовує сервіс ReCaptcha, який є безкоштовним. CAPTCHA буде показуватись на сторінці реєстрації нового користувача. Також можна буде встановити і сторонні розширення для CAPTCHA.

Підтримка додаткових полів

В компоненті змісту з'явилось 6 нових полів: 3 для зображення і 3 для посилань. Тепер можна буде додати зображення для анонсу або повного тексту в статті, а також додавати додаткові посилання до статей.

Мова

Багатомовність почне працювати краще. Буде введено перевизначення для мовних констант.

Замітки користувача

З'явився новий функціонал у Менеджері користувачів. Один користувач може прикріпити замітку для інших користувачів, а також призначити відстеження замітки відносно певної дати. Різні замітки можна розмістити у різних категоріях.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...