UAhosting.com.ua

УАхостінг пропонує недорогий та стабільний хостинг в Україні та в Німеччині, реєстрацію доменів практично у всіх популярних доменних зонах та ряд додаткових послуг.

Реєстрація

FreeHost.com.ua

Freehost.com.ua був заснований в 2002 році і до цього часу став одним з найкращих хостингів в Україні, одним з лідерів ринку хостингу. На даному хостингу, як і на всіх хостингах з першої 5-ки нашого рейтингу, зручна білінг-панель, автоматична активація хостингу та реєстрація доменів.

Реєстрація

MiroHost.net

Вважається найкрутішим хостингом на Україні. Можливо, найкрутіший бо найдорожчий. Перевірити можливості не було, оскільки він в 5 разів дорожчий за мій поточний хостинг, на якому мене все влаштовує і мій сайт онлайн 100% часу.

Реєстрація

hostpro.ua

Самі себе вони називають не інакше як "кращий хостинг". Але, як це буває завжди з великими компаніями, у яких трішки задертий догори ніс, вони просто не помічають того, що "кращий" - досить відносне поняття. З власного досвіду - якщо потрапите на хороший сервер, хостинг і буде "кращий" - тобто сайт буде працювати без збоїв. Але якщо не пощастить - потрапите на "глючний" сервер, яких у hostpro багато - і тоді для Вашого сайту почнеться боротьба за життя :)

Реєстрація

uh.ua

Починаючи з 2003 року компанія "Український хостинг" надає послуги по розміщенню сайтів як на віртуальному хостингу, так і на віртуальних та виділених серверах.

Реєстрація

ukraine.com.ua

Головна відмінність даного хостингу - власне ПЗ для роботи з хостингом. Це можна назвати плюсом, але одночасно і мінусом. Для прикладу, якщо на хостингу використовується сучасна панель керування cPanel або інша - перенесення сайту на інший хостинг, на якому є така ж панель керування виконується одним кліком мишки. У випадку з ukraine.com.ua переносити сайт на інший хостинг потрібно буде вручну, або просити про це нового хостинг-провайдера.

Реєстрація

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...