UAhosting.com.ua

uahosting

УАхостінг пропонує недорогий та стабільний хостинг в Україні та в Німеччині, реєстрацію доменів практично у всіх популярних доменних зонах та ряд додаткових послуг.

Реєстрація

Тарифні плани належать до середнього класу. Можна знайти і дешевший хостинг, або взагалі безкоштовний, але UAhosting.com.ua багато разів допомагали мені безкоштовно, тому я вважаю що за хороший хостинг і хороше відношення до клієнта не повинно бути шкода 90 грн на рік.

В дата-центрах, в яких розміщено сервери, надається гарантія забезпечення 24/7 моніторингу, постійне копіювання даних, UPS. Сайти однаково швидко працюють як при відкритті з території України, так і при відкритті з інших країн.

Також можна заробити на партнерській програмі, вона становить 10% від вартості нової реєстрації по вашому партнерському посиланню. Для керування хостингом використовується перевірена часом на тисячами користувачів cPanel.

Гарантують повернення коштів протягом 7 днів з моменту оплати, якщо щось не задовольнить.

За два роки моєї співпраці з UAhosting.com.ua uptime мого сайту становить 100%.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...