FreeHost.com.ua

freehost

Freehost.com.ua був заснований в 2002 році і до цього часу став одним з найкращих хостингів в Україні, одним з лідерів ринку хостингу. На даному хостингу, як і на всіх хостингах з першої 5-ки нашого рейтингу, зручна білінг-панель, автоматична активація хостингу та реєстрація доменів.

Реєстрація

Сервера компанії знаходяться тільки в Україні, що позитивно позначається на швидкості завантаження сторінок сайтів при відкритті їх з України, проте швидкість може бути трішки нижчою при відкритті сайту з-за кордону.

Хостер надає всім клієнтам можливість повернення коштів протягом 30 днів, у випадку якщо покупець залишиться незадоволений роботою хостингу.

У хостингу використовуються 2- та 4-процесорні сервери, засновані на технології Intel Pentium (Core Dual та Core Quadro, ОЗУ 4 Гб RAM - 16 Гб RAM, SCSIx2 SCSIx3 RAID). Така конфігурація дозволяє постійно знаходитися вашим сайтам в мережі, незважаючи на завантаженість Вашого сайту. Пропускна здатність серверів досягає 1000 Мb/с (UA-IX) а також у мережі Ukrtel-IX з пропускною спроможністю 1000 Мb/с і пропускна здатність міжнародного каналу перевищує 700 Мb/с.

Користуючись цим хостингом, ви отримуєте надійну пошту, повністю захищену від спаму і вірусів. При цьому сам клієнт має можливість налаштовувати фільтри, що обмежують пошту від спаму.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...