MiroHost.net

mirohost

Вважається найкрутішим хостингом на Україні. Можливо, найкрутіший бо найдорожчий. Перевірити можливості не було, оскільки він в 5 разів дорожчий за мій поточний хостинг, на якому мене все влаштовує і мій сайт онлайн 100% часу.

Реєстрація

Як пише про себе даний хостинг-провайдер, кожному сайту необхідний якісний хостинг і при цьому не має значення, розміщуєте ви сайт візитку або корпоративний сайт. Mirohost.net пропонує всім своїм клієнтам не тільки якісний хостинг, але і цілодобову технічну підтримку, а для початківців користувачів Інтернету надається можливість додаткової реклами їхніх проектів в мережі Інтернет.

Компанія володіє сучасним обладнанням, налаштованим на те, щоб забезпечити сайтам найкомфортніші умови. Клієнти отримують найширші можливості по управлінню своїм доменом.

Особливості хостингу:

• CGI, Perl, GCC, SSI, SSL, PHP 4 + MySQL 4 або PHP 5 + MySQL 5 (за бажанням)
• сервера підключені до високошвидкісних каналів передачі даних як міжнародного так і місцевого трафіку.
• FTP/Telnet/SSH-доступ;
• необмежена кількість поштових акаунтів
• Webmail і контрольна панель управління сайтом

Як видно з опису хостингу, пропонується практично те ж, що і на інших хостингах, але за великі гроші.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...