hostpro.ua

freehost

Самі себе вони називають не інакше як "кращий хостинг". Але, як це буває завжди з великими компаніями, у яких трішки задертий догори ніс, вони просто не помічають того, що "кращий" - досить відносне поняття. З власного досвіду - якщо потрапите на хороший сервер, хостинг і буде "кращий" - тобто сайт буде працювати без збоїв. Але якщо не пощастить - потрапите на "глючний" сервер, яких у hostpro багато - і тоді для Вашого сайту почнеться боротьба за життя :)

Реєстрація

Хостинг працює з 2001 року, пропонуючи клієнтам послуги хостингу і інші послуги - наприклад послуги з реєстрації доменів (в принципі, ці дві послуги разом пропонують 90% хостинг-провайдерів). Також компанія пропонує установку і настройку будь-яких серверів за бажанням замовника, компанією надаються послуги із забезпечення безпеки сайтів в мережі Інтернет.

Компанія hostpro.ua має не тільки безцінний досвід роботи, а й велике число постійних клієнтів.

На серверах встановлена стандартна cPanel, яка дозволяє з легкістю керувати поштою, доменами, і базами даних, розташованими на хостингу.

Доступна велика кількість різних реселерських та партнерських програм, спрямованих на розвиток і співпрацю з клієнтом.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...