uh.ua

uh

Починаючи з 2003 року компанія "Український хостинг" надає послуги по розміщенню сайтів як на віртуальному хостингу, так і на віртуальних та виділених серверах.

 

Реєстрація

Хостинг вважає себе найкращим в Україну, оскільки стверджує, що працює на новітньому серверному обладнанні та надає цілодобову технічну підтримку. Починаючи з 2003 року сайт може бути розміщений на віртуальному хостингу, або на окремому сервері - фізичному або віртуальному, або навіть у кластері серверів. Послуги інтернет хостингу можуть надаватися як на базі Unix так і на Windows. Крім цього, для деяких пакетів можливий вибір панелі управління сервером. На їхнє ствердження, що:

- "Вирішивши замовити хостинг, пам'ятайте, що найдешевший хостинг не завжди дозволить вашому проекту розвиватися так, як ви цього очікуєте."

можу відповісти наступне:

- "Висока ціна не завжди означає високу якість, а серед дешевих пропозицій можна зустріти хостерів, хостинг яких нічим не гірший, а у деяких моментах навіть кращий, за значно дорожчі аналоги".

На даному хостингу, як і на будь-якому іншому, постійно виконується резервне копіювання даних, забезпечуючи тим самим надійне зберігання інформації на сервері.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...