ukraine.com.ua

freehost

Головна відмінність даного хостингу - власне ПЗ для роботи з хостингом. Це можна назвати плюсом, але одночасно і мінусом. Для прикладу, якщо на хостингу використовується сучасна панель керування cPanel або інша - перенесення сайту на інший хостинг, на якому є така ж панель керування виконується одним кліком мишки. У випадку з ukraine.com.ua переносити сайт на інший хостинг потрібно буде вручну, або просити про це нового хостинг-провайдера.

Реєстрація

Сервери хостера розміщені в Україні, підключені до UA-IX на швидкості 1000 Мб/с.

Хостинг підтримує PHP 4, PHP 5.2, PHP 5.3, PHP 6, Perl, CGI, SSI, mysql. Відразу після замовлення хостингу надається  безкоштовний 5 денний тестовий доступ.

90% всіх процесів на хостингу автоматизовані. В принципі, у інших хостерів теж практично все автоматизовано - уявити собі сучасний хостинг, який не був би автоматизований, важко.

Як обіцяє хостер, він надає цілодобову технічну підтримку, в тому числі по телефону.

Останні новини

Joomla 2.5 — якою вона буде?

У перший місяць нового 2012 року повинна вийти нова гілка Joomla - 2.5. Ось що говорять про нову версію популярної Джумли її розробники:

Детальніше...

Якою буде Joomla у 2012 році

Розробниками популярної системи керування змістом Joomla представлено план розвитку даної системи на наступний 2012 рік.

Детальніше...